FAQ

Jak długo muszę stosować Vivicomb aby osiągnąć zadowalające efekty?

ViviComb jest to grzebień laserowy, którego celem jest stopniowe zwiększanie zdolności do wytwarzania i jednocześnie zapobiegania wypadania włosów. Stosowanie produktu gwarantuje efekty już od pierwszego stosowania, które według przeprowadzonych badań widoczne są mniej więcej między 6-8 tygodniem użytkowania grzebienia laserowego ViviComb.

Czy grzebień laserowy ViviComb jest bezpieczny dla zdrowia?

Tak. Produkt ViviComb zanim został wprowadzony na rynek został poddany bardzo dokładnej analizie. Jego skuteczność a także bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty m.in. amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Gdzie mogę kupić grzebień laserowy ViviComb?

Produkt Vivicomb jest dostępny wyłącznie drogą internetową na oficjalnej stronie producenta vivicomb.pl wtedy też każdy klient ma pewność gwarancji skuteczności w walce z wypadaniem włosów.

Jak korzystać z grzebienia laserowego ViViComb?

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta składa się z trzech kroków. Pierwszym z nich jest włącznie urządzenie, a następnie uruchomienie laseru ostatnim etapem jest umieszczenie laseru na głowie i przesuwanie go po całej powierzchni głowy. Zaleca się go stosować minimum 3 razy w tygodniu przez 15 minut.

Dla kogo jest przeznaczony grzebień laserowy ViviComb?

Jest to produkt przeznaczony dla kobiet jak i mężczyzn. W obu przypadkach może się okazać skutecznym rozwiązaniem w walce z łysieniem. Jego skuteczność została potwierdzona u obu płci.

Czy w przypadku uszkodzenia grzebienia laserowego ViviComb mogę go zwrócić?

Oczywiście. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, która obowiązuje w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nie wynikających ze złego stosowania grzebienia laserowego przez klienta.

 Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię interesuje? Kliknij tutaj dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>