FAQ

Jak długo muszę stosować Vivicomb aby osiągnąć zadowalające efekty?

ViviComb jest to grzebień laserowy, którego celem jest stopniowe zwiększanie zdolności do wytwarzania i jednocześnie zapobiegania wypadania włosów. Stosowanie produktu gwarantuje efekty już od pierwszego stosowania, które według przeprowadzonych badań widoczne są mniej więcej między 6-8 tygodniem użytkowania grzebienia laserowego ViviComb.

Czy grzebień laserowy ViviComb jest bezpieczny dla zdrowia?

Tak. Produkt ViviComb zanim został wprowadzony na rynek został poddany bardzo dokładnej analizie. Jego skuteczność a także bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty m.in. amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Gdzie mogę kupić grzebień laserowy ViviComb?

Produkt Vivicomb jest dostępny wyłącznie drogą internetową na oficjalnej stronie producenta vivicomb.pl wtedy też każdy klient ma pewność gwarancji skuteczności w walce z wypadaniem włosów.

Jak korzystać z grzebienia laserowego ViViComb?

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta składa się z trzech kroków. Pierwszym z nich jest włącznie urządzenie, a następnie uruchomienie laseru ostatnim etapem jest umieszczenie laseru na głowie i przesuwanie go po całej powierzchni głowy. Zaleca się go stosować minimum 3 razy w tygodniu przez 15 minut.

Dla kogo jest przeznaczony grzebień laserowy ViviComb?

Jest to produkt przeznaczony dla kobiet jak i mężczyzn. W obu przypadkach może się okazać skutecznym rozwiązaniem w walce z łysieniem. Jego skuteczność została potwierdzona u obu płci.

Czy w przypadku uszkodzenia grzebienia laserowego ViviComb mogę go zwrócić?

Oczywiście. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, która obowiązuje w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nie wynikających ze złego stosowania grzebienia laserowego przez klienta.

 Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię interesuje? Kliknij tutaj dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>