Opinie klientów

Problemy z łysieniem miałem już dłuższy okres natomiast na początku nie zwracałem na to większej uwagi. Niestety mijały kolejne miesiące i na czubku głowy utraciłem praktycznie wszystkie włosy. Dlatego też postanowiłem podjąć leczenie. Szukałem różnych rozwiązań byłem nawet bliski zdecydowania się na przeszczep włosów. Na szczęście w odpowiednim czasie przeszukując internet trafiłem na stronę vivicomb.pl która okazała się dla mnie wybawieniem. Mimo to że w przeszłości miałem negatywne doświadczenia z wszelkiego rodzaju środkami wspomagającymi porost włosów postawiłem na ViviComb.Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – grzebień laserowy został zatwierdzony przez FDA. Co dawało mi pewność, że jest skuteczny i bezpieczny. W przeciągu 3 miesięcy zauważyłem, że moje włosy przestały wypadać, ale to nic kiedy w kolejnych tygodniach w miejscach gdzie ich nie miałem zaczęły rosnąć ponownie! Polecam grzebień laserowy ViviComb jest warty swojej ceny!

Marcin  38 lat, Elbląg

Zakupiłem ViviComb ponieważ miałem dość wypadających włosów. Mimo, że mając 25 lata nie mam ich za wiele na głowie. Stosując grzebień laserowy nie zauważyłem, aby odrosły mi nowe włosy. Jednak otrzymałem inne korzyści stosując ten produkt m.in. włosy stałe się zdecydowanie grubsze a wypadanie włosów ustąpiło i mogę się cieszyć tym co mam na głowie. Jedynym minusem tego produktu wydaje się być cena. Natomiast za wysoka jakość tego produktu jest gwarancją w walce z łysieniem…osobiście żałuję, że tak późno zdecydowałem się na leczenie. Jestem przekonany o tym, że decydując się 2-3 lata wcześniej na ViviComb jak miałem jeszcze więcej włosów bym mógł całkowicie przywrócić ich wygląd jak jeszcze byłem nastolatkiem.

Kamil 25 lat, Szczecinek

Jest to chyba najbardziej optymalne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy borykają się z wypadanie włosów. Przekonałem się o tym osobiście! Stosowałem przez długi czas bardzo popularny szampon (nie będę już wymieniał nazwy, aby nie wprowadzać reklamy) niestety okazał się bardzo nieskuteczny w moim przypadku a kasa poszło w błoto. Zdecydowałem się na Vivicomb z dwóch powodów gwarancja skuteczności, a także miałem już dość kompleksu mojej łysiny, która z każdym rokiem była niestety coraz większa. W efekcie 6 miesięczna kuracja z ViviComb zdecydowanie poprawiła porost moich włosów – jest to produkt, który działa! Polecam wszystkim mężczyznom jak i kobietom chcącym zapobiegać wypadaniu włosów zanim będzie za późno.

Mirek  49 lat,  Garwolin

Poznaj więcej opinii dotyczących produktu ViviComb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>