Rekomendacje specjalistów

Produkt jakim jest ViviComb jeszcze przed wprowadzeniem na rynek został wielokrotnie przebadany pod względem wielu aspektów m.in. skuteczność, bezpieczeństwa a także czasu w jakim pojawiają się pierwsze zmiany na włosach. Badania miały na celu określić bezpośredni wpływ działania grzebienia laserowego na porost włosów.

Wyniki które uzyskaliśmy świadczą wyłącznie o wysokiej randze grzebienia laserowego ViviComb w walce z łysieniem. Z przeprowadzonych badań wynika, że 90% mężczyzn, którzy zdecydowali się na kurację osiągnęli w pełni zadowalające wyniki. W większości przypadków zauważono wzrost włosów średnio o 20%, jednocześnie nie stwierdzono jakichkolwiek efektów ubocznych stosowanie produktu.


doktorOd wielu lat jestem specjalistą zajmującym się w szczególności łysieniem u mężczyzn. Pacjenci bardzo często mnie pytają o skuteczne metody zapobiegania wypadaniu włosów, a także czy jest możliwe  przywrócenie ich porostu.

Do niedawna jedynym rozwiązaniem były bardzo kosztowne i niestety bolesne operacje bądź wszelkiego rodzaju kremy, które nie zostały poddane odpowiedniej analizie a ich skuteczność była znikoma. W chwili obecnej z pełną świadomością mogę polecać grzebień laserowy ViviComb, który wykorzystuje najlepsze dostępne technologie. Dlatego też rekomenduje go większości moich pacjentów. W 95% przypadków są to efekty zadowalające.

Mark  HAMILTON ,  University of Edinburgh


Medical 385W swoim życiu zawodowym brałem udział w wielu badaniach dotyczących skuteczności produktów na wypadanie włosów. Efekty różnego rodzaju metod leczenia takich jak kapsułki czy wszelkiego rodzaju kremy nigdy nie były tak skuteczne jak ViviComb. Moje oczekiwania dotyczące grzebienia laserowego były spore. Podsumowując przeprowadzone badania utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to idealna alternatywa dla przeszczepu włosów. U 65 mężczyzn, którzy brali udział w badaniach laboratoryjnych zauważono znaczne wzmocnienie włosów od korzeni po same końce, a także znaczny wzrost porostu włosów już po 3 miesięcznej kuracji z grzebieniem laserowym ViviComb!

Peter  BENNETT,  Toronto Medical Center

Kliknij i uzyskaj dodatkowe informacje wydane przez specjalistów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>